Kup Wrozbe - Rytuał Miłosny Rytual Milosny Wroclaw Warszawa Krakow Poznan

Rytuał Miłosny i Wróżba Michał Nowak

Przejdź do treści

Kup Wrozbe

ZAPRASZAM DO ZMAWIANIA WRÓŻB PRZEZ PONIŻSZY SKLEP, PŁĄTNOŚCI SĄ REALIZOWANE PRZEZ PARTERA SERWIS TPAY (Krajowy Integrator Płatności Spółka Akcyjna plac Andersa 3/17 piętro, 61-894 Poznań)Zamawiam wróżbę Telefoczniczną. Koszt wróżby 150 zł 30 minut w tym czasie możesz zadawać pytania do kart, nie ma tematów tabu i pytań na które nie odpowiadam. Po wykonaniu płątności proszę o kontakt przez formularz e-mail i podanie danych z jakich została wykonana płątność, ustalimy termin i godzinę konsultacji.


Zamawiam wróżbę w formie piesmnej. Wróżba pismena e-mail, do 5 pytań do kart koszt 130 zł. Po wpłącie proszę wysłać za pomocą formularza kontaktowego dane z jakich został wykonany przelew i 5 pytań do kart, dodatkowo o ile to możlwie proszę o wysłanie zdjęć osób o które będą Państwo pytać.

Analiza pod kątem rytuału uroku. Sprawdz czy twój urok został wykonany prawidłowo i czy działa, czas w tym wypadku jest czymś nieocenionym i działa na twoją niekorzyść. Dlatego ważne żebyś miał świadomość jak rytuał działa i dlaczego nie działa. Analiza też jest wykonywana pod kątem rzucanych uroków i rytuałów, usługa tylko i wyłacznie telefocnzinie lub osobiście koszt 199 zł czas około 35 minut

Często  ludzie boją się zadawać pytania kartom. Wynika z tego że wydaje im się  iż sprowokują tym samym jakieś wydarzenie lub problem. Nic bardziej  mylnego. Jeśli coś ma się wydarzyć, to wynika to albo z naszych działań   (a te możemy modyfikować), albo jest skutkiem naszego przeznaczenia (a  do tego możemy się przygotować). Z tego względu warto pytać karty choćby  o to, czy dobrze postępujemy i jaki skutek przyniosą nasze działania. I  bez obaw - nasze pytania, rozkłady kart i ich interpretacje nie mogą  niczego sprowokować ,żadnych nieszczęść , problemów czy niekorzystnego  rozwoju sytuacji . Odwrotnie mogą pomóc zrozumieć to , co się dzieje  ,uprzedzić , że coś może pójść nie po naszej myśli , podpowiedzieć , jak  zmodyfikować swoje zachowanie czy plany, aby były on jak  najkorzystniejsze dla osoby zwracającej się z pytaniem do kart.

  • Wróżby i analizy parterskie przkłądowe i najczęsciej zadawne pytania do kart
- Co zrobić żeby Parter/Parterka wróciła
- Jakie są przeszkody na naszej drodzę dlaczego ON/ONA są tacy bierni
- Czy ktoś rzuciał na niego klątwę urok ?
- Dlaczego jego zachowanie tak się zmieniło ?
- Dlaczego jego oczy się zmieniły i to jak patrzy na mnie ?
- Czy jest szczery w stosunku do mnie ?
- Czy chce mnie oszukać finasowo ?
- Czy on naprawdę istnieje nie widziałam go nigdy, tylko na zdjęciach
- Czy jestesmy związkiem karmicznym ?
- Było super przyciaganie zawsze się rozumieliśmy bez słów dlaczego odszedł ?
- Czy jest w jego życiu inna kobieta ?
- Czy to może być klątwa rodowa ze strony rodziny ?
- jakię osoby nam źle życzą ?
- czy bedziemy mieć dziecko, dlaczego nie mogę zajść w ciążę ?
- parter ma okresy że zupełnie go nie poznaje, pózniej mówi że nic nie pamięta ?  • Wróżby na finasne w domu i w firmie najczęstsze pytania
- Dalczego nasze fianse uległy pogorszeniu co lub kto za tym stoi ?
- co zrobić żeby finase się poprawiły jak działać ?
- czy moi pracownicy są godni zaufania (zdjęcia pracowników)
- czy mój parter bizbesowy jest uczciwy
- czy inwestycja i zaciągnięty kredyt który zaciągnę to dorby pomysł

FORMULARZ KONTAKTOWYFORMULARZ KONTAKTOWY
Wróć do spisu treści